8/12/2020

JESSA THOMPSON FOR NET-A-PORTER

Twarzą sierpniowego wydania PORTER Magazine została 36-letnia aktorka Tessa Thompson, która znana jest z takich filmów i seriali jak:
 „Thor: Ragnarok, ”Avengers: Koniec gry,, „Creed: Narodziny Legendy”, 
„Przepraszam, że przeszkadzam”, „Dowody zbrodni” czy „Chirurdzy” ale prawdziwą rozpoznawalność przeniósł jej serial ”Westworld".

Kobieta w akcji

Aktorka udzieliła wywiadu w, którym opowiedziała o życiu prywatnym, pracy, a także o swoimi związku z Jonette Monáe warto dodać, że Tessa angażuje się również w sprawy związane z modą.

Myślę o modzie tak samo, jak myślę o przemyśle, ponieważ pracuję w dużych przestrzeniach komercyjnych, a także kręcę mniejsze, niezależne filmy. Też lubię to robić z tym, co noszę ”.

Dlatego na zdjęciach wykonanych przez Shaniqwę Jarvis możemy podziwiać ją w stylizacjach zaprojektowanych przez „młode talenty” wśród nich są: Lynette Nylander i Christopher John Rogers.

Na potrzeby sesji wystąpiła również ubraniach od takich marek jak: MM6, Bottega Veneta, Maison Margiela, The Great Eros, Dodo Bar Or, Balmain, Munthe, The Row, Cushinie, Call Del Mar i Jasona Wu.

Aktorka jest znana również z tego, że angażuje się w sprawy społeczne 2019 roku zainicjował wraz z Time's Up i Annenberg Inclusion Initiative #4ParcentChallenge jest również zaangażowana w Pass The Mic.

To moje ŻYCIE i ważne jest, aby moje podstawowe WARTOŚCI były zgodne z moim KREATYWNYM ekosystemem”.

Źródło zdjęć: fashionotography.com

Brak komentarzy: