8/15/2020

LA LA ANTHONY FOR ESSENCENa okładce do wrześniowego numeru ESSENCE jest to magazyn, który zajmuję się modą, stylem życia, pięknem i kulturą pojawiła się aktorka, producenta i projektantka La La Anthony, która w rozmowie z Allison McGevn (redaktor naczelną) opowiedziała między innymi o karierze i macierzyństwie: 

Jestem Afro-Latynoska: jestem czarny, jestem Portorykańczykiem, jestem tym wszystkim. Jestem z tego dumny ”. Ale nikt tak naprawdę tego nie rozumiał. Mówili: „Jesteś jednym lub drugim i to wszystko…”

„Zawsze z nim rozmawiam o tym, jak powinien radzić sobie z policją. To smutne, że są to rozmowy, które musimy przeprowadzić z naszymi dziećmi, ale to jest świat, w którym żyjemy. Upewniam się, że on to wie i rozumie powagę tego. W żaden sposób nie próbuję go przestraszyć, ale chcę, żeby żył w rzeczywistości ”.

„Zawsze chcę, żeby mój syn mógł powiedzieć: „Bez względu na wszystko, moi rodzice się kochali. Moi rodzice mnie kochali ”.


Na potrzeby sesji zdjęciowej, której autorem jest JD BARNES zaprezentowała się w stylizacjach od takich marek jak: Burberry, Cosabella, Miu Miu, Valentino, Carolina Herrera, Andrea Iyamah i Max Mara.

Źródło zdjęć: essence.com
1 komentarz:

  1. Anonimowy8/16/2020

    I love her, she is a beautiful woman and she is very smart about life and important matters.
    A very nice blog. ☺��

    OdpowiedzUsuń