9/07/2020

LOUIS VUITTON SS21

Virgil Abloh to projektant, który nie boi się ryzyka to właśnie on zatarł granicę między luksusem, a streetwearem.

Dyrektorem kreatywnym marki Louis Vuitton został w 2018 roku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi przemyślanymi pomysłami.

Najnowsza kolekcja na sezon 
wiosna-lato 2021, którą zaprezentował 6 sierpnia w Szanghaju przedstawia propozycje dla młodych mężczyzn.

Message in a Bottle” to 60 stylizacji w odważnych kolorach, które przedstawiają nowe modele, są również takie, które zostały zapożyczone z wcześniejszych kolekcji oraz z materiałów pochodzących z recyklingu.

Moim pragnieniem jest nasycenie tradycyjnych kodów luksusu moimi progresywnymi wartościami. Niuanse, takie jak sarkazm, mogą być trudne do zrozumienia. Każdego sezonu mój zespół aktualizuje moje słownictwo: liberalne definicje terminów i objaśnienia pomysłów” - wyjaśnił Abloh

Tą propozycją Virgil Abloh pokazuje swój manifest inkluzywności (coś stworzonego dla wszystkich).

Numerem jeden niewątpliwie w tej palecie ubraniowej jest kolor, który pokazuje jego przywiązanie do indywidualności i różnorodności.

Będę nadal zatrudniać różnorodnych kandydatów, wspierać finansowo inicjatywy BIPOC (osoby rasy czarnej, tubylczej i kolorowych) oraz LGBTQ +, rzucać światło na firmy będące własnością BIPOC i osoby LGBTQ + , pracować nad publicznymi inicjatywami obejmującymi wzorce BIPOC i LGBTQ + oraz Pomogę organizacjom promującym bardziej integracyjną siłę roboczą. To jest moje zaproszenie, aby iść naprzód ze świadomością, nadzieją i determinacją”.

Źródło zdjęć: lofficielusa.comBrak komentarzy: