9/20/2020

ECKHAUS LATTA

Amerykańska marka Eckhaus Latta, której założycielami są Mike Eckhaus i Zoe Latta jest to duet, który wyróżnia się na tle innych marek modowych, ponieważ projekty, które tworzą są neutralne względem płci, wieku, kształtów i rozmiarów.

Ich najnowsza kolekcja w, której na pierwszym miejscu jest wygoda dodam tylko, że jest to kolejna marka, która stawia na komfort i luz, dlatego swoim klientom postanowili zaoferować ubrania na co dzień i w każdym rozmiarze, a zarazem są to projekty, które idealnie pasować będą na każdą okazję.


Pokaz odbył się na świeżym powietrzu, a za wybieg posłużyła zwykła ścieżka do biegania, a modele, którzy prezentowali paletę ubraniową mieli na twarzach maski, które w dzisiejszych czasach, są niezbędnym elementem.

Chcieliśmy, żeby nie wyglądało to jak spektakl” - wyjaśnił Mike Eckhaus. „Na przykład modelki mogą po prostu wyjść na spacer z przyjaciółmi”.


Zaprezentowano ubrania wśród, których znajdziemy: dresy de rigueur, dzianinowe garnitury, workowate dżinsy i bluzki w kratkę.


Źródło zdjęć: hypebeast.com

 

Brak komentarzy: