9/02/2020

& OTHER STORIES


Wrzesień miesiąc, który zwiastuje jesień, a więc jest to dobry czas na zapoznanie się z kosmetycznymi nowościami, a do takich nowości z pewnością należy oferta dziewięciu wegańskich kosmetyków od & Other Stories.

Wszystkie kosmetyki zostały wykonane ze składników pochodzenia naturalnego, a opakowania pochodzą z recyklingu.

„Prace nad kolekcją kosmetyków premium trwały od dawna. Zaczęło się od pragnienia, by jeden z najbardziej uwielbianych aromatów & Other Stories rozwinąć w pełną gamę produktów. Zależało nam, by powstały one ze składników pochodzenia naturalnego, były zapakowane w starannie dobrane materiały i zarejestrowane przez Wegan Society” powiedziała Hanna Grönstedt, managerka produktu & Other Stories.

Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała w, której wykład wchodzą minimalistyczne kompozycję zapachowe: Humlegården, Lärkstaden oraz Fjäderholmarna, a w asortymencie znajdziemy między innymi: peeling, płyn do mycia, kremy bogato nawilżające na bazie owsa i bawełny.

Produkty zostały zarejestrowane przez Wegan Society (jest to organizacja, która zajmuję się wspieraniem weganizmu)

„Nowa kolekcja kosmetyków do ciała jest połączeniem intelektualnych i kreatywnych stron & Other Stories. Jest dziełem naszej wizji stworzonym z myślą o przyszłości. Dzisiaj klientki poszukują produktów, które odzwierciedlają ich własne wartości. Wyrażając to, co dla nas ważne, zapraszamy wszystkich do tego świata” mówi Rocky af Ekenstam Brennicke, Brand & Creative Director & Other Stories.

Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, to mam dla was bardzo dobrą wiadomość od września kolekcja będzie dostępna w sklepach & Other Stories, a także online na stories.com 
Źródło zdjęć: materiały.prasowe
  

Brak komentarzy: