10/03/2020

LIZZO FOR VOGUE US

Piosenkarka Lizzo została twarzą październikowego Vogue'a US autorem zdjęć jest Hype Williams na, których to możemy podziwiać ją w stylizacjach od takich marek jak: Valentino, Moschino, LaQuan Smith i Gucci.

Poza sesją zdjęciową 32-latka udzieliła wywiadu w, którym opowiedziała między innym o kwestii wizerunku publicznego, który przywiązany jest do pozytywnego nastawienia:

`` Myślę, że ważne jest, bym wzięła pełną odpowiedzialność za sposób, w jaki świat mnie postrzega, ponieważ w ten sposób będą postrzegać kogoś, kto wygląda jak ja w przyszłości '' - wyjaśniła Lizzo. - Może, miejmy nadzieję, że dałoby to jakiejś młodej dziewczynie kogoś, na kogo mogłaby spojrzeć.
Musiałem podróżować po świecie i spotykać ludzi, czytać DM, patrzeć im w oczy i naprawdę słuchać ich historii, aby uwierzyć, że wywarli na mnie pozytywny wpływ". 

Pojawił się także temat zbliżających się wyborów i sprawiedliwość:

Chcę tylko zachęcić ludzi do rejestracji w celu głosowania ” - powiedziała wokalistka

`` To jest dla mnie najważniejsze. Ponieważ jest wielu zdenerwowanych ludzi i wielu ludzi, którzy mają władzę. W społecznościach czarnoskórych istnieje wiele przypadków tłumienia wyborców. Ale teraz jest dużo wściekłych białych dzieciaków.
A ja na to: „Yo, zarejestruj się, aby głosować

Tak a propo Lizzo przemówi na konferencji Forces of Fashion, która odbędzie się w listopadzie.


Źródło zdjęć: fashionotography.com


 

Brak komentarzy: