10/04/2020

SHANNEN DOHERTY FOR ELLE US

Shannen Doherty ikona lat 90 aktorka znana z takich seriali jak Charmed, Heathers czy Beverly Hills 90210, który przyniósł jej największą rozpoznawalność została twarzą październikowego wydania amerykańskiego ELLE na, którego łamach udzieliła wywiadu gdzie opowiedziała o swojej chorobie nowotworowej (rak piersi IV stadium)

Jeszcze się nie wylogowuje.

"Inni postawili już na mnie krzyżyk – wyznała w wywiadzie.  Nie jestem gotowa na odejście. Mam w sobie dużo życia" – zapewniła.


Shannen już wie w jaki sposób pożegna się z najbliższymi mianowicie napiszę do nich listy oraz stworzy nagrania video po to, aby gdy za nią zatęsknią będą mogli ją ponownie zobaczyć.

"Kiedy przychodzi na to czas, mam wrażenie, że to jeszcze nie ten moment. Wydaje mi się, że wtedy kończysz z życiem, a ja nie kończę. Czuję się bardzo, bardzo zdrowym człowiekiem. A trudno jest zakończyć swoje sprawy, gdy czujesz, że będziesz żyć kolejne 10-15 lat".

Swoimi doświadczeniami w walce o zdrowie żony podzielił się jej mąż Kurt:

"Myślę, że ludzie wyobrażają sobie osoby w 4. stadium raka jako kogoś, kto siedzi w szarej, szpitalnej piżamie i patrzy przez okno na łożu śmierci. Ja nie widzę pacjentki chorej na raka, kiedy patrzę na Shannen. Widzę tę samą kobietę, w której się zakochałem. Jest pełna życia, wygląda zdrowo" – wyznał Kurt.


śmierci ojca 

"Był moją opoką, moim najlepszym przyjacielem, moim mentorem. Chociaż walczył na swój sposób, ja go ubóstwiałem” -- mówi Doherty.

serialu BH 90210

Nie uważałem tego za coś, co może pomóc, ale czułem, że może to wzbudzić pewne emocje”.

Im więcej historii o mnie napisano, tym bardziej stawałem się defensywny i zamknięty”.

Na zdjęciach, które wykonał mąż aktorki Kurt Iswarienko możemy podziwiać Doherty we własnych stylizacjach takich jak: blezer marynarka, halka oraz w sukienkach, których autorkami są Johanna Ortiz, Silvia Tcherassi oraz marka Philosophy di Lorenzo.


Źródło zdjęć: elle.com
 

Brak komentarzy: