11/11/2020

COACH HOLIDAY 2020

Wraz z dzisiejszym postem chciałbym wprowadzić was w nieco bardziej świąteczny nastrój i zaprezentować wam najnowszą kampanię, którą stworzyła marka Coach.

Hollyday Is Where You Find It

Twarzami kampanii zostali 
Jennifer Lopez oraz Michael B. Jordan oraz inni członkowie należący do rodziny Coach.

Rok 2020 spowodował, że tegoroczne święta będą wyglądać zupełnie inaczej, dlatego marka postanowiła zwrócić uwagę na wiarę w pozytywne nastawienie, znajdowanie radości w małych rzeczach i szukanie pocieszenia we wspólnocie i znanych tradycjach i pokazuje, że w tym czasie najważniejsza jest rodzina.

Gwiazdy celebrują nowe i stare tradycje z przesłaniem, że święta to stan umysłu bez względu na to jak obchodzisz tegoroczny rok.

Mama Jennifer Lopez, 
Guadalupe Lopez oraz jej dzieci Emma i Max Muñiz pojawiają się w kolejnej kampanii, którą organizuje Coach.

Michael B. Jordan został sfotografowany wraz z rodzicami Michaelem A. Jordanem i Donną Jordan, bratem Khalidem Jordanem, a także z siostrą Jamilą Jordan-Theus poza nimi pojawiają się także inni ambasadorowie marki wśród nich są: Kiko Mizuhara, Jeremy Lin i Yang Zi, a także inni członkowie rodziny Coach, w tym Camila Morrone, Megan Thee Stallion, Quincy, Yuna i Ramla Ali.

Na potrzeby sesji zdjęciowej i filmu promującego Coach połączył siły z fotografami i reżyserami z całego świata, takimi jak Ryan McGinley, Renell Medrano, Hao Zeng,
 Brad Ogbonna, Takako Noel, 
Yuaan, Fan Xin, DJ Furth, Zhangmeng, Jian LV i Christelle de Castro .


Źródło zdjęć: fashionotography.com 
 

Brak komentarzy: