11/16/2020

JONAS ROAD

Bobbie Brown, czyli prekursorka która w roku 1991 założyła własną markę makijażu sygnowaną własnym imieniem i nazwiskiem i to właśnie Brown uczyła kobiety jak profesjonalnie nosić makijaż.


Źródło zdjęć: Instagram @jonesroadbeauty
Jednak w 2016 roku postanowiła opuścić markę, aby cztery lata później powrócić z czystą linią kosmetyków o nazwie Jonas Road.

Nigdy nie myślałam, że wrócę do przemysłu kosmetycznego, ale zdałam sobie sprawę, jak bardzo uwielbiam być wizażystką - to właśnie studiowałam na studiach. Przede wszystkim uwielbiam robić makijaż ” - mówi Brown dla WWD. „Zrozumiałem:„Wiesz co, wciąż to mam ” i mam pomysł, że naprawdę muszę uczyć ludzi.


W kolekcji znajdziemy proste inteligentne produkty przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, odcieni skóry i typów skóry po to, aby nauczyć kobiety uzyskiwać naturalny efekt „makijaż bez makijażu” - napisała Brown na oficjalnej stronie marki.


Warto dodać, że wszystko zostało przygotowane z godnie ze standardami czystego piękna.

Credo jest najbardziej surową wytyczną dotyczącą czystych składników w branży kosmicznej.

„Naprawdę uważam, że ludzie wyglądają lepiej przy mniejszej ilości makijażu” - mówi WWD.

Sama Bobbie Brown nosi mniej makijażu niż kiedyś, a założona przez nią Jones Broad ma pokazać, że nie potrzebujesz warstw makijażu, ani godzinnej rutyny, aby zachwycająco.Wszystkie produkty wśród których znajdziemy Miracle Balm, koloryzujący krem nawilżający w kolorze; Tusz do rzęs; Cool Gloss, przyciemniany błyszczyk do ust; Sparkle Wash, brokatowy cień, kremowy cień; The Best Pencil
ultrapigmentowany ołówek oraz The Best Shadow, blendowalny brązowy cień do powiek, który znajduje się w kolekcji podstawowych produktów Jones Road o nazwie The Start-Up Kit.
Nowe produkty będą wprowadzane co miesiąc, a podkłady w sztyfcie pojawią się dopiero w styczniu natomiast pozostałe rzeczy dostępne będą na JonesRoadBeauty.com

 

Brak komentarzy: