11/21/2020

THE ODDER SIDE x THE CROWN


Polska marka The Odder Side stworzyła właśnie kapsułową kolekcję inspirowaną serialem The Crown i niepowtarzalnym stylem księżnej Diany w ten sposób chcą oddać hołd królowej ludzkich serc.


"Księżna Diana to nasza inspiracja od zawsze. Była najlepiej ubraną kobietą tamtych czasów, ikoną stylu i elegancji. Jej stylizacje, ten naturalny luz, ponadczasowe wybory to coś, z czym utożsamiamy się my oraz nasze projekty” - opowiadają założycielki marki, Justyna i Brygida. 

W palecie ubraniowej znajdziemy między innymi miękki kardigan, obszerny kremowy sweter, jedwabną granatową apaszkę oraz wzorzyste scrunchies (elastyczna gumka do włosów, która obszyta jest dużą ilością materiału).Nikt tak jak Lady D nie potrafił zadawać szyku czy to w codziennych stylizacjach, jak i tych wieczorowych zawsze wyglądała zjawiskowo to ona wylansowała modę na kolarki i daddy sneakers oraz na bluzy w stylu vintage, które łączyła z kowbojkami.Patrząc na kolekcję w, której króluje luz, naturalność i niesamowity wdzięk z pewnością zawróci w głowie nie jednej fashionistce.

Aby pozyskać owe ubrania należy wziąć udział w konkursie organizacyjnym przez The Odder Side odbywa się on na ich instagramowym profilu @the_odderside


Źródło zdjęć: The Odder Side x The CrownDiana: Marieta Żukowska

Foto: Mateusz Grzelak

Make up: Wilson 

Hair: Tomek Górecki 

Biżuteria: Desa Biżuteria


Brak komentarzy: