11/26/2020

WE11DONE - Women’s and Men’s

Chciałbym wam przedstawić  dwie najnowsze kolekcje/lookbook dla niej sezon wiosna-lato 2021 dla niego sprzed jesieni na rok 2021 od marki We11DONE.Poza genialną paletą ubraniową zaprezentowany został również film nakręcił go Steve Mackey, a za reżyserię i projekt odpowiedała Katie Grand jej „Tęsknota za domem” ma na celu zbadanie emocjonalnego i psychicznego stanu tęsknoty za domem.Dyrektorzy kreatywni Jessica Jung i Dami Kwon chcieli w ten sposób zbadać owy temat bardzo dokładnie
rozważając wiele różnych definicji domu i tego, za czym tęsknią ludzie.

W tej kolekcji „DOM” jest odniesieniem do bezpieczeństwa, ciepła, poczucia komfortu i stabilności którą w tych czasach chce się mieć. Szukając domu, umysł wędruje w przeszłość i wspomnienia z lepszych czasów. Jednak te wspomnienia są często niedoskonałe. 


Kwadrat”, czyli motyw przewodni z neonowymi i białymi nićmi, które tworzą rozmyte swetry, wyblakłe odcienie w pastelowych odcieniach jednak w tej propozycji logo marki jest niewyraźnie i często się powtarza choćby na białym płaszczu, trenczu i na kilku plisowanych spódnicach.

Pojawiają się również trampki z kwadratowymi zakończeniami, topy z dekoltem V i U z poprzedniego sezonu i paski o różnych szerokościach.

Źródło zdjęć: fashionotography.com

Podsumowując minimalną i przesiąkniętą nostalgią kolekcja staje się niewyraźnym wspomnieniem sposobu na życie, za którym tęsknimy.
 

Brak komentarzy: