12/07/2020

BALENCIAGA

 

Dyrektor kreatywny marki Balenciaga Demna Gvasalia został projektantem gier, a jego dzieło Afterworld: The Age of Tomorrow to alegoryczna przygoda, włamanie do świata milionów graczy i kolekcja.

„Zaczęliśmy nad tym pracować w kwietniu, ponieważ wiedzieliśmy, że pokazy mody nie wchodzą w grę”.Przed pandemią marka zdążyła zaprezentować swoje ostatnie dzieło w, którym królowała apokaliptyczna ciemność w, której modele ubrani w czarne ubrania spacerowali po czarnej wodzie pod płonącym niebem, później wszystko stanęło w miejscu.

„Niektórzy nazywali mnie potem prorokiem. Ale moda jest odbiciem życia ” - argumentuje. „Przeszliśmy przez mroczne czasy, ale ja już nie czuję tej ciemności. Mam nadzieję. Więcej pozytywności niż rozpaczy ”

„To ponowne połączenie, równowagi z naturą”

Balenciaga, czyli potęga w świecie mody oferuję na jesień 2021 między innymi szary płaszcza z podszewką, który jest zrobiony z rozdrobnionego martwego materiału. Nie możemy dziś robić futra - i dzięki Bogu, pancerne buty na wysokim obcasie, bluza z kapturem w stylu varsity z napisem FREE, kurtki przypominające kosmiczne skafandry NASA w stylu bardziej retro, koszulkach z logotypem i futurystyczne okulary przeciwsłoneczne.


Koniec dnia, jest alternatywą dla ``eksperymentalnych '' podróży, w które świat mody i insiderów tak ekstrawagancko zaangażował się w ciągu ostatnich kilku lat.


(Źródło zdjęć: wwd.com)
Brak komentarzy: