12/07/2020

BEYONCÉ FOR BRITISH VOGUE


Amerykańska piosenkarka Beyoncé pojawiła się na trzech okładkach brytyjskiego Vogue'a, gdzie stanęła przed obiektywem Kennediego Cartera na pierwszej okładce możemy podziwiać ją w body od marki Mugler druga okładka to stylizacja od Ivy Park (autorska marka Beyoncé) natomiast na trzeciej okładce widzimy piosenkarkę w looku od Alexandra McQueena.oraz w palecie ubraniowej od takich marek jak takie jak Tom Ford, Burberry, Christopher John Rogers, Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood, Elie Saab i Oscar de la Renta.


W rozmowie z Edwardem Enninfulem możemy dowiedzieć się co było inspiracją do stworzenia kolekcji Ivy Park: 

"Moją wizją kolekcji jest to, że jest zabawna, funkcjonalna i modna, z opcjami sportowymi, które można nosić na siłowni, a następnie na noc club, od gry w koszykówkę po modę na piłkach. Celem jest nieskończone włączenie od stylu do rozmiaru ''Możemy również dowiedzieć się więcej na temat albumu zatytułowanego „Black Is King ”, który powstał we współpracy z uzdolnionymi twórcami:

"Staram się pracować z ludźmi, którzy popychają mnie do bycia lepszym artystą i człowiekiem. Uwielbiam tworzyć pomost dla utalentowanych artystów, którzy zazwyczaj nie pracowaliby razem" - wyznała.

powiedziała także, że ważne jest pielęgnowanie czasu z rodziną zwłaszcza teraz kiedy rok 2020 obfitował w nieoczekiwane wydarzenia (COVID19):

„Moim nowym celem jest zwolnienie tempa i pozbycie się stresujących rzeczy z mojego życia ” - mówi. ` ` Przyszedłem do branży muzycznej w wieku 15 lat i dorastałem, obserwując świat, i nieustannie realizowałem projekty. Wydałem „Lemonade” podczas Formation World Tour, urodziłem bliźniaki, wystąpiłem na Coachella, wyreżyserowałem „Homecoming”, pojechałem na kolejną światową trasę koncertową z Jayem, potem „Black Is King”, wszyscy z powrotem do tyłu. Kontynuuje: „Spędziłam dużo czasu, skupiając się na budowaniu swojego dziedzictwa i przedstawianiu mojej kultury w najlepszy możliwy sposób. Teraz zdecydowałem, że pozwolę sobie skupić się na radości ''.

Na koniec piosenkarka, aktorka, matka, żona i projektantka stwierdziła, że:  
potrzebuję po prostu czasu na zresetowanie, odprężenie i chwilowe skupienie się na swoim źródle szczęścia.Źródło zdjęć: vogue.uk.comBrak komentarzy: