12/28/2020

GUCCI BEAUTY FOUNDATION

 

Dom mody Gucci postanowił iść za ciosem i wypuścił właśnie swoje najnowsze podkłady, które mają podkreślić naszą indywidualność i różnorodność.

„Makijaż może służyć do budowania tożsamości, którą chcemy projektować, ale nie oznacza to, że musi zmieniać to, co już jest; Powinien dotyczyć zwiększania indywidualności, a nie jej ukrywania ” - komentuje Alessandro Michele o ostatniej premierze luksusowego domu. 

„Ta idea jest starannie pielęgnowana za pomocą narzędzi, których używamy, a także tych, których nie chcemy”.

Gucci Beauty ma do zaoferowania między innym płynne podkłady o naturalnym wykończeniu, które pochodzą z nowej linii Fluide De Beauté Fini Naturel dostępne będą aż w 40 odcieniach, jedwabne serum Sérum De Beauté Fluide Soyeux, które ma tworzyć naturalnie świetliste wykończenie oraz ma pomóc w uzyskaniu wzmocnionego efektu blasku dodam jeszcze, że owe serum idealnie nadaje się do każdego rodzaju skóry, a wszystko to znajdzie się w porządniej przez wszystkich lini kosmetyków House.


Przedmioty od Gucci Beauty występują w różowo-beżowych kolorach z butelką wykończoną złotymi napisem i jasnoróżowym wieczkiem, ale na uwagę zasługuję również pudełko z różowym odcieniem i czarnym konturem.

Więcej informacji oraz wszystkie produkty znajdziecie na Gucci.com

Źródło zdjęć: hypebae.com / fizzymag.comBrak komentarzy: