1/22/2021

MSGM AUTUMN/WINTER 2021

Tygodnie Mody należą do moich ulubionych wydarzeń, a to, dlatego, że każda zaprezentowana kolekcja potrafi inspirować na własny niepowtarzalny sposób.

Najnowsza propozycja od MSGM, której autorem jest Massimo Giorgetti zaprezentowano ją w studiu telewizyjnym niedaleko Mediolanu po to, aby nagrać pokaz oraz modeli, którzy pieszo przechadzali się po sztucznie wywołanej zamieci.Paletę ubraniową zatytułowano „Vertigine„ po włosku brzmi to "Vertigo” i mocno skupiała się na zimowych sportach, wyrafinowanym stylu retro oraz na dobrej jakości sprzęcie techno.
Grafika ma na celu przeniesienie nas do zimowych kurortów rodem z lat 30 XX wieku, dlatego w propozycjach znajdziemy kurtki narciarskie, swetry z dzianiny, parki z blokami kolorów, swetry w kolorze tie-dye i dżins, zestawione z luźnymi spodniami, krótkie spodnie, luźne spodnie techniczne, t-shirty w stylu vintage oraz polary.
Uzupełnieniem owej kolekcji były kapelusze typu bucket powstały we współpracy z Kangol i buty turystyczne w nowej odsłonie zostały stworzone we współpracy ze specjalistą od obuwia outdoorowego, firmą Scarpa.Źródło zdjęć: ©MSGM
 

Brak komentarzy: