2/17/2021

CELINE MEN'S FALL/WINTER 2021

Hedi Slimane, czyli dyrektor kreatywny marki Celine zaprezentował właśnie kolekcję dla mężczyzn na sezon jesień-zima 2021.Poza zdjęciami pokazano również 13 minutowe video, które nosi nazwę „Teen Knight Poem ”(prezentacja odbyła się tydzień temu), a nakręcono go w zamku Chateau de Chambord
znajdującym się w Dolinie Loary słynie on z połączenia architektury średniowiecznej oraz renesansowej.
W przygotowanej palecie ubraniowej sylwetki, kolory i hafty nawiązują do XVI-wiecznych strojów dworskich i ceremonialnych kolekcja jest `` odą do młodości i renesansu ''. Nouveau Romantic ''.Na wybiegu znajdującym się w renesansowej posiadłości zostały zaprezentowane skórzane bluzy, które posiadały wykończenia z łańcuszków, koszule z falbanami, wydłużone kurtki motocyklowe pokryto dżinsem, skórzane kamizelki i bluzy z kapturem, czarne dżinsy, oficerki jeździeckie oraz dworskie kurtki uszyte z gęstych warstw złotych, czarnych i srebrnych cekinów. Natomiast z uszu zwisały im łańcuchy i heraldyczne fleur-de-lys - Clovis couture.
Sylwetki były inspirowane różnymi ruchami rocka począwszy od Cold Wave (koszula w kratę, cienki krawat, trencz) pojawia się również glam rock (futro, obcisłe dżinsy, botki, oko podkreślone linią tuszu do rzęs, perfecto) oraz Goth (całkowicie czarny wygląd.


Źródło zdjęć: © Celine


 

Brak komentarzy: