2/11/2021

VERSACE SPRING/SUMMER 2021

W ramach najnowszej kampanii domu mody Versace na sezon wiosna-lato 2021 zapraszam was do mitycznego świat Versacepolis.
Autorami zdjęć są Mert Alas i Marcus Piggott przed ich obiektywem stanęły modelki, a wśród nich Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Mica Argañaraz, Mona Tougaard, Precious Lee i Raphael Balzer.
"Za pomocą tych obrazów chciałem przedstawić współczesną Meduzę. Albo lepiej, aby podkreślić, jak wiele jej twarzy może drastycznie różnić się od siebie, a każda kobieta może być w rzeczywistości Meduzą '' - powiedziała Donatella Versace. `

"Każdy z nas, z naszymi różnicami i wyjątkowymi postaciami, możemy wyrazić siebie także w sposobie, w jaki decydujemy się ubierać. Oczywiście to samo dotyczy mnie. Żyjemy w świecie, w którym różnice między płciami nie są już ważne i otrzymaliśmy taką wolność, jak nigdy dotąd. Używajmy go i używajmy dobrze! ''. -dodała

Każda portretowa fotografia została wykonana na szarym tle, gdzie modelki pozują z przemoczonymi mokrymi włosami, charakterystycznym nadrukiem Versace Trésor de la Mer oraz nową torebką La Medusa z kolorowymi, łańcuszkowymi paskami.


Źródło zdjęć: ©Versace

 

Brak komentarzy: