3/25/2021

AMI ALEXANDRE MATTIUSSI | FALL/WINTER 2021

Alexandre Mattiussi postanowił uczcić 10 rocznicę powstania AMI poprzez kolekcję dla kobiet i mężczyzn na sezon jesień-zima 2021 w, której urok i radość sceny modowej z lat 90 jest jednym z głównych elementów, uchwycił ulubione postacie tamtej epoki i dał im paryski remont, nadając im styl dla współczesnego, świadomego stylu konsumenta.
„W każdym sezonie nasze programy opowiadają specjalną historię; ta prezentacja nie jest wyjątkiem. Jego narracja jest hołdem dla kinematografii, wszechświata, który zawsze mnie inspirował i chciałem dalej zgłębiać. Kolekcja jesień / zima 2021 jest wyjątkowa, zasłużyła na kręcenie, abym mógł w pełni pokazać jej kolory, radość i energię. Poprzez tę cyfrową prezentację chciałem powtórzyć pokazy mody, które przeżyłem przez całe dzieciństwo, okres, który później miał ogromny wpływ na moją decyzję o zostaniu projektantem ”- podzielił się projektant.

Tym razem jego najnowsza paleta ubraniowa jest prawdziwa, dynamiczna z dodatkiem prostoty i dobrze zarysowanych oversizowych
sylwetek, gdzie garnitury zostały podkreślone nowoczesnym minimalizmem i inspirującymi kolorami.


Źródło zdjęć: ©AMI Alexandre Mattiussi 


 

Brak komentarzy: