4/01/2021

CHRISTIAN DIOR SPRING 2021

Symbole zaangażowanej refleksji na temat pochodzenia.


Christian Dior prezentuję kampanię wiosna 2021 poprzez jej zaprezentowanie świętuje doskonałość w savoir-faire i utworzenie jej wszystkich form zaczynając od feministycznych esejów stworzonych przez Virginie Woolf, a kończąc na wojujących kolażach, które tworzył Lucia Marcucci.Wiosna według domu mody Dior jest pełna siły malarstwainspiracji światłocieniem, którego mistrzem był Caravaggio, dlatego zdjęcia owej kampanii których autorką jest Elina Kechicheva mocno podkreślają sylwetki za pomocą aury tajemniczości jak choćby ikony na obrazie, przerywane mieniącymi się odcieniami błękitu, czerwieni i złota.
Fotografie są uszlachetnianiem kodów Diora, które zostały wymyślone na nowo z nowym językiem, łączącym cenne hafty z motywami paisley, kwiatowymi motywami, które rozkwitają na sukienkach i spodniach, a także na niezbędnej książeczce Dior BookTote.

Uwagę przykuwają również lekkie oraz płynne elementy przybierają tutaj głęboki błękit dżinsu.

Męska koszula została odświeżona i połączona z kurtką Dior Palto, uwalniając przy tym ruch z wdziękiem, elegancją za dodatek posłużyła torba Dior Caro.Dopełnieniem całości stają się tutaj idealne kompozycje, które odsłaniają oraz podkreślają nieskończone możliwości kunsztu couture.
Źródło zdjęć: © Christian Dior

 

2 komentarze:

 1. Przepiękne zdjęcia i cudna kolekcja. Miejscami raził mnie jedynie opis, w którym były np. nieodmienione imiona czy nazwiska przywoływanych twórców, brak przecinków, miejscami łączenie w jedno jak gdyby kilku zdań lub taka składnia, która wprowadza w tekst chaos... Szkoda, bo to mógł być kawałek dzieła sztuki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zdjęcia się podobają, a co do Pani uwag to każdą opinię, zdanie traktuję jako motywację do tego, aby poprawiać błędy i stale udoskonalać wady choćby w pisowni czy interpunkcji.

   Chciałbym się odnieść również do tego, że wszystko wygląda jakby było jedną chaotyczną całością bez przeciwników to z tym nie mogę się zgodzić, ponieważ przed każdą publikacją nowego wpisu tekst jest sprawdzany z dokładną starannością po to, aby znaleźć i wykluczyć najmniejszy błąd.


   Być może wygląd to tak jakby było tutaj użyte mnóstwo spacji lub tak jakby w ogóle jej nie używano, a może być to związane z motywem/wyglądem bloga, który posiada kilka wad i braków, dlatego już niedługo będzie zmieniony, a na razie pozostanie bez zmian, więc jeżeli coś będzie nie tak to proszę o podesłanie kolejnych uwag w komentarzach. Pozdrawiam 😊 💙

   Usuń