3/28/2021

COS | SPRING 2021

Najnowsza kampania reklamowa marki COS wiosna 2021 skupia się wokół wizji marki na lepszą przyszłość, z optymizmem dla planety, jej mieszkańców i następnego pokolenia.

Autorem zdjęć jest Karim Sadli natomiast zaprojektowała ją Aleksandra Woroniecka.
Kolekcja składa się z wyrazistych modowych elementów i swobodnych, niezbędnych elementów w stonowanej palecie kolorów z czystymi liniami.


Karin Gustafsson, dyrektor ds. Projektowania w COS, komentuje: „Ten sezon koncentruje się wokół optymizmu na przyszłość i znajdowania światła w ciemności po minionym roku. Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie rok 2021 oraz na inspirację i poprawę jakości naszej społeczności. Kolekcja reprezentuje tę reakcję na środowisko zmian i daje świeże spojrzenie na wywyższone i na nowo zdefiniowane ikony garderoby ”.

Na uwagę zasługuję również obsada kampanii z osób znanych z pasji i oddania się w calowego danym problemom; Brytyjska ikona Edie Campbell, silna orędowniczka sprawiedliwego traktowania modelek, wystąpiła obok amerykańskiej modelki, filmowca, pisarki i redaktorki Adesuwa Aighewi, która reprezentuje potężny głos na rzecz zmian społecznych w branży modowej. W obsadzie znaleźli się także Dohyun Kim, Caren Jepkemei, Elsa Gelhard, Do Byungwook, Kalib Besher i Tamel Lee.


Źródło zdjęć: © COS

Brak komentarzy: