3/09/2021

GIVENCHY | FALL-WINTER 2021 WOMEN’S & MEN'S


Dyrektor kreatywny marki Givenchy Matthew M. Williams zaprezentował właśnie najnowszą kolekcję Ready To Wear dla kobiet i mężczyzn na sezon jesień-zima 2021.
Najnowsza paleta ubraniowa zawiera w sobie mieszankę przepychu i surowości z niedoskonałym pięknem ludzkości, luksusu i komfortu ochrony, ale przywołuje także nieco bardziej emocjonalną stronę mody i luksusu zarówno jeżeli chodzi o producenta/projektanta i odbiorcę, czyli jest to coś, co ponownie wykorzystano i doceniono przez dom mody Givenchy.
Jesień-zima 2021 to monumentalna oraz intymna prezentacja śmiałości
prezencji w, której znajdziemy ofertę wykraczającą poza niepokojące i niespokojne czasy.

Zaprezentowane zostały sylwetki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w, których połączono klasykę, radykalność i praktyczność jednocześnie pokazując granicę między ekstrawagancją a dyscypliną.

Tutaj długie, smukłe linie kontrastują wręcz z krótkimi, napiętymi roślinami lub ekspansywnymi draperiami i haftami

Odzież wierzchnia jest za duża, ale, dyscyplina i rygor są podstawą wszystkiego, szczególnie dzięki tradycjom krawieckim w atelier Givenchy, gdzie mocne ramiona i rękawy pokazują architektoniczne podejście do krawiectwa jednak wyrzeźbiona, delikatna dzianina podkreśla swobodę ruchów i wyzwolenie ciała, ze szczególnym uwzględnieniem talii.
„Pod wieloma względami ta kolekcja jest o ciągłym napięciu między dwoma światami. Chodzi o znalezienie osobistego znaczenia w trudnych okolicznościach; chodzi raczej o szczerość w tym, co robimy, niż o strategię. Chcieliśmy wnieść poczucie żywej rzeczywistości obok precyzji, elegancji i ekstrawagancji w ubraniach i wyglądzie. Ostatecznie moda jest dla nas sposobem bycia, odczuwania i łączenia się, a nie grą, w którą należy grać. To prawie jak monumentalizowanie codzienności, wypełnianie jej emocjami - jak muzyka, którą możesz nosić ”.  Matthew M. Williams, dyrektor kreatywny, Givenchy

Źródło zdjęć:  © GIVENCHY
 

Brak komentarzy: