3/30/2021

LINDA FARROW X PACO RABANNE

 

Paco Rabanne i Linda Farrow połączyli siły, aby rozpocząć współpracę w zakresie okularów.

LINDA FARROW X PACO RABANNE

Jest to połączenie doskonałego kunsztu z dość odważnym charakterem oraz dwóch różnorodnych stylów, a pojawiający się tutaj element luksus ma podkreślać twarz uderzającymi kształtami i kolorem.W propozycjach znajdziemy między innymi dwa modele: 

Moe zawiera w sobie uniseksowy urok, gruba oprawka ręcznie polerowana dla uzyskania idealnego połysku, a każdy model jest dostępny w kolorze czarnym, białym i jasnoróżowym - każda para prezentuje nonszalancki rockowy charakter.
Donyale to ponadgabarytowa i wyjątkowo zakrzywiona sylwetka składająca się z dwóch ramek ułożonych w jedną całość, co nadaje im artystyczny, wyrafinowany wygląd są dostępne w kolorze czerni i bieli; oceanu i błękit nieba; i bordowym i czerwony.
 


Oczko zostało wykonane z 22-karatowego, pozłacanego tytanu i zdobi zausznik jako sygnaturowy element wyposażenia.Okulary przeciwsłoneczne to celebracja  kobiecości,która każdego dnia spotyka się z silniejszym poczuciem siebie.
Ciekawostka: 

oba modele są wyrzeźbione z włoskiego octanu celulozy - włókien roślinnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Ponadto czarny octan składa się z materiału pochodzącego z recyklingu. Soczewki wykonane z nylonu zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz posiadają powłokę przeciwodblaskową.
Źródło zdjęć: LINDA FARROW X PACO RABANNE

Brak komentarzy: