3/11/2021

MIU MIU | FALL 2021

Nowa kolekcja od Miu Miu Ready To Wear sezon jesień 2021 inspirowana jest górami, które kocha Muccia Prada.Podczas Paris Fashion Week pokaz odbył się na śniegu w Cortina d'Ampezzo w Dolomitach, a cała paleta ubraniowa jest zinternalizowaną i zewnętrzną mentalnością modową, do której wszyscy możemy się odnieść, wychodzącą z roku domowego ubierania się. „Natura to jedyna rzecz, która cię leczy” - powiedziała Prada.


Jesień 2021 to połączenie bielizny z odzieżą narciarską, czyli jednym słowem jest to połączenie odzieży wewnętrznej z zewnętrzną, gorsety z jedwabnymi satynowymi sukienkami z których niektóre posiadają kolczaste paski pojawiły się również
rękawiczki z butami górskimi ze sztucznego futra, a całość była bardziej warstwowa niż dotychczas.Do tego dochodzą kobinezony narciarskie na, które Prada bardzo na nie naciskał, dzianinowe kominiarki (pełniące funkcję maski na twarz) i bluzy Fair Isle.„Dużo chodzę po górach, a kiedy jest zła pogoda, jest mi ciężko” - pomyślał Prada. „Stopniowo zdawałam sobie sprawę, co chciałam powiedzieć: odwaga. Marzenie o zrobieniu czegoś ważnego i trudnego. Choć ubrania nie są romantyczne to wciąż reprezentują duch owej kolekcji ”.


Źródło zdjęć: vogue.com


 

Brak komentarzy: