3/16/2021

TOM FORD WOMEN'S | FALL-WINTER 2021

„Bardziej swobodny sposób na ekstrawagancję ”

Była kolekcja męska więc teraz czas na propozycje dla kobiet, którą na sezon jesień-zima 2021 zaprojektował amerykański projektant Tom Ford.Główną inspiracją stała się styl amerykańskiej aktorki Edie Sedgwick oraz moda lat sześćdziesiątych i osiemdziesiątych dlatego „kobieta” Forda jest bardziej produkująca od tych, które były prezentowane na przestrzeni lat odzwierciedla również nowe zasady ubioru w czasie pandemii koronawirusa.
” Niewielkie dekonstrukcja luksusowych kawałków jest coś, co czuję będzie spuścizna pandemii na kilka sezonów przyjść „, pisał Ford

Jesień-zima 2021 to propozycje w, których znajdziemy między innymi skąpe skórzane szorty "microminis”, dżinsy z frędzlami przy kostkach, które zawierały detale w postaci małych złotych łańcuszków w talii, topy wykonane z koronki i siatki oraz sukienki wzorowane na bieliźnie i elastycznej odzieży sportowej.
Seksapil jest nieodłącznym elementem tej kolekcji, której autorem jest Tom Ford, bo jak sam powiedział: 

"Uwielbiam krótkie spódniczki. Zawsze to robiłem '' - napisał. '' W tym sezonie lubię najkrótszy z krótkich. Niebezpiecznie krótkie spódniczki i najmniejsze spodenki, obcisłe spodnie, spodnie ze strzemionami i legginsy z luźną, obszerną dzianiną moherową. Duża objętość na górze, mała i ciasna na dole ''.
Źródło zdjęć: © Tom Ford


 

Brak komentarzy: