4/29/2021

BALMAIN X MALUMA | CAPSULE COLLECTION

 

Kolekcja odzwierciedla współczesne DNA Balmain, w którym muzyka i moda są ze sobą całkowicie powiązane.
Projektant Olivier Rousteing oraz piosenkarz Maluma połączyli siły i stworzyli projekty ze specjalnej, limitowanej oferty, która łączy w sobie nowoczesne podejście projektanta do klasycznych francuskich sygnatur z charakterystycznym i stylowym karaibskim duchem piosenkarza.
Nowa kolekcja opiera się na ostatnich projektach, które na wybiegach prezentował Rousteing - były wypełnione jaskrawymi tonami inspirowanymi stylem vintage, ostrymi krojami i niesamowitą grafiką - dla idealnego połączenia Miami z sorbetowymi tonami, seksowną stylizacją  sylwetkami z lat 80 i 90.

"Jednym z moich celów była praca nad kolekcją z szanowanym domem mody, ale ta podróż była bardziej ekscytująca, ponieważ Olivier naciskał na mnie, bym razem z nim projektował i szkicował stylizacje, które osobiście znoszę ze sceny i prezentuję trochę mody. Papi Juancho. Ten proces był ekscytujący, ponieważ zawsze marzyłem o projektowaniu któregoś dnia i byłem szczęśliwy, że przyjaciel taki jak Olivier pozwolił mi twórczo wyrazić się poprzez modę". - MalumaŹródło zdjęć:
©BALMAIN, Photography by Phraa

Brak komentarzy: