4/23/2021

BURBERRY AUTUMN & WINTER 2021

„Przez całe życie moja matka była tą niesamowitą siłą natury. Jako samotna matka wychowywała mnie i moje osiem sióstr z niezachwianym celem i dumą. Tak więc, naturalnie, zawsze pociągały mnie silne kobiety, a one z kolei dodały mi pewności siebie, by wyrazić swoją kobiecość. Nie boją się kwestionować oczekiwań i zawsze podziwiałem ich determinację. Są wojownikami. Chciałem, aby ta kolekcja była naprawdę emblematyczna dla siły kobiecej energii: nowoczesna zbroja, która oddaje charakterystyczną, dziką aurę. Istnieje ukryte podejście do kolekcji, które jest bardzo brytyjskie; bycia wyjątkowym, ekscentrycznym i całkowicie autentycznym w sposobie wyrażania siebie. Ta prezentacja to list miłosny do kobiet i celebracja ich niezrównanej siły ”. - Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny Burberry"Symboliczne słońce wschodzi, niosąc nowy świt możliwości."

Najnowsza propozycja odzieży damskiej na sezon jesień-zima 2021 od marki Burberry to odważna interpretacja nowoczesnej kobiecości z porzuceniem dotychczasowych archetypów i zmianą uprzedzeń w, której istota kolekcji ma w sobie poczucie niezachwianej dumy i przekonania z dodatkiem poczucia 
płynności z odkrywaną na nowo tradycją, która przekręca klasycyzm i zachęca do wolności słowa. 

Sama paleta ubraniowa odzwierciedla charakterystyczny charakter Burberry, orzeźwiającymi znakami rozpoznawczymi oraz z nową perspektywą dla współczesnej kobiety. Ta energia jest zamknięta w dynamicznej elektronicznej ścieżce dźwiękowej, która przyciąga modelki, gdy pewnym krokiem poruszają się po wybiegu.

Poprzez nową kolekcję dyrektor kreatywny Burberry Riccardo Tisci oddaję hołd Matce Naturze i jej sile, a także powszechnemu brytyjskiemu rzemiosłu i ruchowi na świeżym powietrzu z początku XX wieku. Trzepoczące peleryny i nawiązania do flag stanowią ukłon w stronę tych grup, które odważnie zapuściły się w naturę, zrywając z konwencjami w swojej drodze do budowania lepszej przyszłości. Ten optymizm jest wyczuwalny w całej kolekcji posiadającej nieoczekiwaną jasność - tęczy przeświecającej przez deszcz.
Marka Burberry zawsze dawała ludziom możliwość przekraczania granic i nadal rzuca wyzwanie tradycji. Na jesień / zimę 2021 dom mody rozpoczyna kolejny etap eksploracji nowoczesnej kobiecości i męskości, a Riccardo Tisci ponownie pisze narrację, podkreślając swoje kolekcje z poczuciem odwagi i możliwości.
 
Źródło zdjęć: © BURBERRY


 

Brak komentarzy: