4/22/2021

LUDOVIC DE SAINT SS21

Najnowszą kampanię na sezon 
wiosna-lato 2021, którą zaprezentował francuski projektant Ludovic de Saint jest jego najbardziej intymny i osobistym dziełem jakie stworzył występuje w niej bowiem jego chłopak Ignacio Muñoza.
Kampanię na fotografiach uchwycił fotograf mody Willy Vanderperre, kierownictwo artystyczne objął
  Simon B. Mørch, a za produkcję odpowiedzialna była firma Entrée Libre. Piękno jest dziełem stylisty fryzur Louisa Ghewy, wizażystki Karin Westerlund i manikiurzystki Cam Tran.
"Wiedziałem, że chcę stworzyć coś zupełnie wyjątkowego i wpływowego. Willy i ja zaczęliśmy rozmawiać o tej koncepcji i kiedy słuchałem, jak opisywał to, co miał na myśli, zrozumiałem. Kto lepiej wcieli się w najlepszego e-chłopca niż mój piękny chłopak Ignacio. I tak narodziła się koncepcja włosów, pomyślałem, że stwórzmy 6 różnych postaci z 6 zupełnie różnymi fryzurami. Nie peruki, fryzury! Tworzenie tych wszystkich różnych stylizacji włosów jest również ideą odkrywania siebie, gdy przechodzą przez dwudziestkę. Czuję, że między 20 a 30 rokiem życia przechodzisz przez tak wiele faz, jeśli chodzi o to, kim jesteś wewnątrz i na zewnątrz. Jest to więc odzwierciedlenie poszukiwania tożsamości i poznania tego, kim jesteś, i zdefiniowania swojej tożsamości". -
LUDOVIC DE SAINT SERNIN

 

Brak komentarzy: