5/05/2021

BILLIE EILISH FOR BRITISH VOGUE | JUNE 2021


Czerwcowy numer brytyjskiego Vogue'a należy do amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish, która zaprezentowała się w nowym wydaniu, a najnowsza sesja autorstwa Craiga McDeana emanuje siłą i niesie ważny przekaz.

Na okładce Eilish ma na sobie 
koronkowym biustonosz, gorset i spódnice projektu Gucci oraz lateksowe rękawiczki. 
Na kolejnych fotografiach możemy podziwiać ją w prześwitującym kostiumie Muglera, a także w gorsecie Burberry i pończochach.

Jej kobiecy look nadal idzie w parze z akceptacją własnego ciała.
19 - latka udzieliła także wywiadu, gdzie skupiła na negatywnych opiniach odbiorców, którzy uważali, że jej udział w odważnej sesji dla „biblii mody” jest zwykłym przejawem hipokryzji. 

,Nagle jesteś hipokrytką, gdy chcesz pokazać swoje ciało i swoją skórę. Jesteś łatwa i jesteś dziwką. Jeśli tak, to jestem z tego dumna. Ja i wszystkie dziewczyny jesteśmy dziwkami - i chrzanić to! Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry - lub nie - nie powinno odbierać nikomu szacunku - komentowała na łamach "Vogue'a". 
Pojawił się także temat ciałopozytywności

"Chodzi o to, co sprawia, że czujesz się dobrze. Jeśli chcesz zrobić sobie operację, idź i zrób ją. Chcesz włożyć sukienkę, o której ktoś myśli, że wyglądasz w niej grubo, pie*rzyć to - jeśli czujesz, że wyglądasz dobrze, to wyglądasz" - tłumaczyła w rozmowie.

@britishvogue, Fot. @CraigMcDeanStudio

 

Brak komentarzy: