5/07/2021

FILA x ACQUA DI PARMA | LIMITED EDITION

Słynący z kunsztu, doskonałości oraz stylu włoski Maison Acqua di Parma 
świętuje wraz z marką Fila 110 rocznicę jej istnienia w ramach celebracji postanowili stworzyć limitowaną edycję numerowanych zestawów.
110 rocznica istnienia to okazja do tego, aby Fila mogła świętować swoje włoskie dziedzictwo oraz innowacyjnego ducha, który zakorzeniony jest w tradycji, a współpraca z ikonami włoskiej doskonałości daję nam szansę do wyruszenia w podróż, która podkreśla ducha włoskiej kultury poprzez bezprecedensowe dialogi i nieoczekiwaną współpracę.Fila x Acqua di Parma to połączenie 
natury, kultury i sztuki wraz z nowoczesnością, lekkością, dynaimzem oraz z zamiłowaniem do blasku słońca i skąpanych w nich krajobrazach zarówno Fila, jak i Acqua di Parma, dostarczycieli świetlistego stylu życia do swojego wspólnego dzieła.
Zdjęcia zostały wykonane w plenerze na Morzu Śródziemnym, gdzie współpraca przybiera postać 1100 numerowanych zestawów z limitowanej edycji, prezentowanych w charakterystycznym dla Acqua di Parma w słonecznym żółtym kolorze i oznaczonych pionowymi paskami w kultowych czerwono-granatowych odcieniach Fila.
Wewnątrz oba światy łączą się ze sobą, gdy Blu Mediterraneo Arancia di Capri spotykał się z wyściełaną frotte wiatrówką Tyvek, repliką kultowego stylu Aqua z 1976 roku, w którym  turkus i biel dodano do niebieskiego był on swoistym znakiem rozpoznawczym żeglarstwa, stał się również podstawą odzieży sportowej do pływania.

Wspomniana już podróż rozpoczyna się od zanurzenia się w zapachu i założenia kurtki, w najbardziej słoneczną włoską fantazję.

Źródło: Materiały.prasowe
FILA x ACQUA DI PARMA 

 

Brak komentarzy: