5/04/2021

MARGARET HOWELL | FALL/WINTER 2021

Pochodząca z Londynu projektantka 
Margaret Howell wciąż udoskonala swój dyskretny,charakterystyczny,pochlebnie pudełkowaty i wygodny wygląd, a dzięki kolekcji na sezon jesień-zima 2021 możemy przyglądać się owemu perfekcjonizmowi.

Koedukacyjna paleta ubraniowa to zaczerpnięcie z włoskich oraz japońskich stylów wojskowych z dodatkiem stylu vintage w, którym projekty mieszają się z ostrym krawiectwem i miękkimi krawędziami.
Howell użyła szlachetnych i historycznych tkanin, takich jak dzianina Fair Isle, tweed Harris, sztruks, czesanka, flanela i wełna owcza, aby zmiękczyć sylwetki, tkaniny, które są znane ze swojej miękkości i wygody, w połączeniu z oversize'owymi i niedbałymi objętościami łagodzą surowość wojskowego stylu. Kolory były ciemne, ziemiste i bogate.

Margaret Howell zaprezentowała również swoje projekty, które powstały we współpracy z Mizuno, a ich wspólne projekt skupiają się na 
zimowych tenisówkach, parkach i zapinanych kurtkach, które wszystkie łączą charakterystyczna estetyka Margaret Howell z wiedzą techniczną, którą posiada Mizuno.
Źródło zdjęć

© Margaret Howell 


 

Brak komentarzy: