5/26/2021

OFF-WHITE™ | FIRST FULL SUNGLASSES COLLECTION

Gra na głośność


Marka Off-White™ ogłosiła właśnie premierę pierwszej pełnej kolekcji okularów przeciwsłonecznych, które zostały przez nią stworzone, a odważna i awangardowa propozycja trafi do sklepów w czerwcu 2021 roku i będzie zawierała sylwetki, które prezentują tradycyjną linię i estetykę grafiki Off-White. 
Sylwetki „Catalina”, „Marfa”, „Alpy”, „Manchester”, „Przylądek”, „Arthur”, „Tropez” i „Cady” to idealnie reinterpretowane logo i równowaga wpływów graficznych oraz
 artystycznych. 

Dyrektor kreatywny Off-White Virgil Abloh zwrócił się z prośbą do fotografów Tanyi i Zhenya Posternak by to oni na swoich fotografiach przedstawili pierwszą kolekcję okularów, której twarzami zostali supermodelka Helena Christensen, aktorka i modelka Justine Biticon oraz muzyk Lil Dre.„Wybrałem Helenę, Justine i Lil Dre, ponieważ każdy z nich reprezentuje inny światopogląd i perspektywy, a jednak każdy z nich uosabia wszystko, co moim zdaniem reprezentuje Off-White ™. Kreatywność, wytrwałość, pewność siebie ”- zauważa Abloh. 


Kolekcja okularów Off-White ™ będzie sprzedawana na  off---white.com , FarFetch.com oraz w niezależnych sklepach Off-White ™ na całym świecie, u wybranych optyków i u  międzynarodowych partnerów detalicznych. 

Zdjęcia: © Tanyi i Zhenya Posternak / Off-White

 

Brak komentarzy: