5/03/2021

YEOHLEE | FALL 2021

„Znowu wymyślanie rzeczy, myślenie o rzeczach do góry nogami i na lewą stronę; jest trudne, ale też wciągające ” - wyjaśnił Teng.


Najnowsza kolekcja na sezon jesień 2021, której autorką jest Yeohlee Teng jest prawdziwym świadectwem jakie dała, jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój wytrzymałościwszechstronności, a to wszystko dzięki archiwalnym zmodernizowanym modom.

Yeohlee słynie ze zrównoważonych, stylowych i wszechstronnych ubrań, które są głównym punktem jej najnowszej palety ubraniowej, gdzie wiele stylów na sezon jesień 2021 zostało przeprojektowanych oraz unowocześnionych na podstawie poprzednich projektów stworzonych przez Teng w ciągu ostatnich 20 lat .

„Od zeszłego sezonu, kiedy patrzyłam, jak okolica budzi się do życia, myślałam, że zilustruję okolicę. Pomyślałam, że tę historię można opowiedzieć za pomocą zdjęć ulicy, na której się znajduję ” - powiedziała Teng o tle swojego lookbooka, na którym znalazły się szkice scenerii Nowego Jorku. odwiedzają klienci, którzy przyjechali do miasta tylko po to, aby zobaczyć swoje dzieci; Przyjechała klientka z Dallas… faktycznie pojawiła się w tej samej kamizelce, co ja. Tak więc cała kolekcja naprawdę dotyczy zrównoważonego rozwoju, wytrzymałości i tego, jak ciężko te ubrania mogą dla Ciebie pracować. W kolekcji znajdują się rzeczy, które powstały na jesień 2021 roku, ale kolekcja obejmuje kolekcje w mojej karierze, co najmniej 20 lat. Fakt, że można je przedstawić jako jedność w roku 2021, wiele mówi o tym, czym jest zrównoważony rozwój ”.

Nowoczesne interpretacje marki Yeohlee skupiają się na dwóch kolorach w czerni i bieli, a w propozycjach znajdziemy między innymi: spodnie Stellar z obszernymi detalami takimi jak kanciaste kieszenie wykonane z żakardowej jedwabnej tafty, czarny płaszcz z kaburą; prosta biała koszulka z małym okrągłym logo „Y” (zaprojektowana została na potrzeby inicjatywy CFDAFashion Targets Breast Cancer”, czarna sukienka z krzyżującymi się wiązaniami na plecach stworzona z oryginalnego dżerseju Jasco.

Dla ciekawostki dodam tylko, że modelka, która występuje na fotografiach pojawiła się w kaszmirowej kurtce, która jak przyznała sama projektantka:

 „Jej płaszcz to Yeohlee i prawdopodobnie ma co najmniej dziewięć lub 10 lat” 
Źródło zdjęć: © Yeohlee 

 

Brak komentarzy: