6/04/2021

BOSS PRIDE MONTH 2021

BOSS w ramach celebracji Miesiąca Dumy (Pride Month) postanowił stworzyć kapsułową kolekcję, która ma podkreślać przesłanie, że miłość jest dla wszystkich i że każdy powinien mieć prawo do bycia sobą.
Ingo Wilts, Chief Brand Officer HUGO BOSS AG, powiedział: 

„ Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z ILGA World, organizacją, która od ponad 40 lat walczy o równe prawa. Jako firma chcemy wspierać cele, które przyczyniają się do inkluzywnego społeczeństwa i to właśnie stoi za przesłaniem „Miłość do wszystkich”. Każdy z nas może coś zmienić ”.


BOSS stworzył kolekcję stworzoną w ramach wsparcia ILGA World jest to światowa federacja ponad 1700 organizacji z ponad 160 krajów i terytoriów, które prowadzą kampanię na rzecz równych praw dla osób LGBTQIA+.
André du Plessis, dyrektor wykonawczy ILGA World, powiedział: 

„ Radość z bycia wolnym, by po prostu być sobą: na to liczy wiele osób LGBTQIA+ na całym świecie. Ważne jest, aby firma BOSS rzuciła na to światło. Dzięki ich wsparciu ILGA World będzie mogła nadal pomagać społecznościom LGBTQIA+ na całym świecie w pracy na rzecz lepszej przyszłości, zapewniając wsparcie, badania i szkolenia aktywistom na całym świecie. Wiemy, że zmiany są nie do powstrzymania, gdy jesteśmy zjednoczeni! ”.
Na ubraniach znajdziemy między innymi kolory flagi Pride i napisy, takie jak „ Love for all ” , które znajdują się na podstawowych elementach w stylu unisex, od klasycznych t-shirtów, bluzy z kapturem po body.

Źródło: © Materiały.prasowe
BOSS

 

Brak komentarzy: