6/29/2021

BURBERRY | MENSWEAR SPRING/SUMMER 2022


„ Universal Passport ”

Brytyjski dom mody Burberry podczas Paryskiego Tygodnia Mody Męskiej przedstawił pełną śmiałości oraz szyku kolekcję na sezon wiosna-lato 2022.
Pokaz został nakręcony w Millennium Mills w Royal Victoria Docks we wschodnim Londynie, gdzie odbył się rodzaj pustynnego rave party, paleta ubraniowa jest hołdem dla wolności po zamknięciu.
“Ta prezentacja opowiada o sile i pięknie wyrażania siebie oraz o ucieczce i zjednoczeniu się, aby celebrować naszą kreatywność. Zawsze inspirowała mnie muzyka i jej zdolność do przenoszenia Twojego umysłu – jak może łączyć Cię z czasami, miejscami i ludźmi poza granicami… Tak wiele moich wspomnień wykutych przez muzykę przenosi mnie z powrotem do niesamowitych czasów, kiedy odkrywałem siebie – mój głos, moja tożsamość, moja kreatywność – dzielenie się doświadczeniami z przyjaciółmi, a czasem nawet z nieznajomymi po drodze. To było jak bycie w uniwersalnej podróży, połączone zbiorowym poczuciem otwartości, akceptacji i możliwości. Chciałem, aby kolekcja uchwyciła tego wolnego ducha młodości, jego szczerą i odważną postawę, poczucie eksperymentowania i płynności. Istnieje silne poczucie jedności, ale także indywidualności – zachęcanie i podnoszenie na duchu do swobodnego wyrażania siebie. To bardzo surowa energia, która jest zaraźliwa, ekscytująca i pełna życia. Jak przebudzenie”, powiedział Riccardo Tisci.


Zdjęcia: © BURBERRY

 

Brak komentarzy: