6/01/2021

SACAI FALL-WINTER 2021

Nowa kolekcja Sacai na sezon jesień-zima 2021, której autorem jest dyrektor kreatywny Chitose Abe poprzez owy pokaz przedstawił osobistą wizję mody w scenariuszu po pandemii.
Pokaz odbył się online, a zespół Sacai specjalnie na potrzeby prezentacji najnowszej palety ubraniowej odtworzył przejście Shibuya z Tokio w studiu filmowym, które znajduje się poza miastem, korzystając z wygenerowanego komputerowo tła, wylądowali również helikopterem na środku skrzyżowania, które w rzeczywistości jest zbyt zatłoczone i nie pozwala na taki wyczyn.
„ Chciałam pokazać piękno miasta, tworząc ten film i pokazując rzeczywistość, ale także jej niezbyt realistyczny aspekt ”, powiedziała przez Zoom. „ Coś takiego nigdy nie mogłoby się wydarzyć, helikopter lądujący na jednej z najbardziej ruchliwych przepraw w Tokio. Chciałem więc uświadomić sobie to poprzez ten film: coś niemożliwego, aby było to możliwe ”.

Jesień-zima 2021 według Sacai to 
szykowna i funkcjonalna odzież wierzchnia, z opcjami od puchowej kurtki połączonej z trenczem po kurtkę typu bomber z owczej skóry z bardzo szerokim ściągaczem w talii i futrzanymi rękawami, spódnice o
zwiewnych sylwetkach i obfitych dzianin pojawiła się również błyszcząca czarna sięgająca do podłogi sukienka, a powstałe ubrania były barwione w odcieniach od czerwieni do beżu, poprzez elektryzujący błękit, biel czerń.

ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: © LACOSTE
 

Brak komentarzy: