6/11/2021

VALENTINO BEAUTY DEBUT WITH MAKEUP COLLECTION

Spektakularne kolory i odważnie niepowtarzalny makijaż Valentino pozwala swobodnie wyrażać siebie i tworzyć własne marzenie o urodzie.

Dom mody VALENTINO debiutuje właśnie ze swoją kolekcją do makijażu VALENTINO BEAUTY, która posiada wyrafinowane tekstury, wysokiej jakości formuły, które stworzono jako ode do wyrażania siebie nie tylko celebrując niezwykłość w codzienności, lecz także niezwykłość w każdej osobie.
„Piękno jest bezpośrednio związane z intensywnością naszych uczuć, im bardziej kochamy, im bardziej jesteśmy związani z naszym prawdziwym ja, tym bardziej to pokazuje i świeci na zewnątrz” – mówi Pierpaolo Piccioli.

„Piękno Valentino jest dla marzycieli”.

Dyrektor kreatywny Pierpaolo Piccioli stanął za kamerą nowej kampanii w, której występują między innymi modelki oraz model Mariacarla Boscono, Jill Kortleve, Sophia Hyldtoft, Benedetta Piccioli i Yacine Diop.
Valentino Global Makeup Artist Raoúl Alejandre używa różu, podkładu, szminki, tuszu do rzęs i innych produktów z debiutanckiej kolekcji. Oferta zawiera 40 odcieni podkładu oraz 50 pomadek, z których 15 jest dostępnych jako uzupełnienie.

Zdjęcia: DZIĘKI UPRZEJMOŚCI MARKI VALENTINO


 

Brak komentarzy: