7/21/2021

DIOR MEN PRE-FALL 2021


Nowa kampania DIOR MEN PRE-FALL 2021 to intrygujące tła, uśmiechnięci modele oraz kolorowe ubrania, a wszystko to okraszone jest ZABAWĄ.

Autorem tętniącego życiem dzieła jest Amerykański malarz Kenny Scharf, którego to prace są głównym elementem idealnie wpisującym się w wizję marki. Prace Scharfa pojawiają się na takich propozycji jak kurtki, torby i koszule.

 Jones stwierdził, że, 
„Przywrócenie do życia nieziemskiego wszechświata Kenny'ego Scharfa za pomocą fotografii Rafaela w tym sezonie było momentem optymizmu w trudnych czasach. Te obrazy reprezentują nadzieję na powrót do rzeczywistości w nie tak odległej przyszłości ”.

Poprzez kampanię Kim Jones oddaje hołd Scharfowi. Autorem zdjęć jest fotograf Rafael Pavarotti, który wraz ze stylistyką Melanie Ward połączył siły i stworzył reklamę w, której możemy podziwiać Issę Naciri, Ibrahima Mohameda, Thatcher Thorntona i Woosang Kima.


Zrezentowane zostały także torby z linii Dior Lock oraz najnowsza propozycja obuwia Jonesa: buty Dior Explorer II.Zdjęcia dzięki uprzejmości 
© DIORBrak komentarzy: