7/12/2021

LOUIS VUITTON MEN'S CRUISE 2022

Dom mody Louis Vuitton wypuścił właśnie swoją drugą kolekcję LV² na Cruise 2022 / Resort 2022 kontynuując przy tym współpracę z męskim dyrektorem artystycznym Virgilem Ablohem i założycielem wytwórni Human Made, NIGO.Dla ciekawości dodam, że jest to druga współpraca Virgila Abloha z NIGO dla Louisa Vuittona, a do jej powstania przyczyniły się różnorodne korzenie kulturowe, które posiadają Abloh i Nigo to one właśnie przełożyły się na hybrydowe połączenia zachodniego krawiectwa z lat 50. i 60. z pokręconymi projektami kultury japońskiej.

W palecie ubraniowej dla mężczyzn znajdziemy między innymi blezery, dżinsowe garnitury, koszule, kurtki oraz bagaże, które zawierały charakterystyczne elementy graficzne Human Made i Louis Vuitton: głowa tygrysa i czerwone serce w pierwszym przypadku, monogram, a klasyczna szachownica w drugim.


Pojawiły się także akcesoria, które objęły teczki i torby weekendowe pod wspólną marką, torby na ramię z monogramem LV w kształcie kaczki, fantazyjne i kolorowe kwadratowe okulary oraz LV Trainer jest dostępna w dwóch wersjach: jedna z grafiką na całej powierzchni natomiast druga, łączy ziarnistą skórę z denimowymi detalami.

Zdjęcia dzięki uprzejmości
© Louis Vuitton

 

Brak komentarzy: